PRIMARY EDUCATION SERVICES NETWORKING ORGANIZATION


GRADE IV PESNO PRENATIONAL MOCK OCTOBER 2023
CIVIC & MORAL
S/NoINDEX/NAMESCHOOLCIVIC & MORALPOS
1 ABASI ABASI SELEMANIPREMIER501
2 ABEDNEGO ENOCK REYNOLDGOOD VICTORY501
3 ABIGAIL SUNDAY MRINGOFOUNTAIN OF JOY501
4 ABIGAILY GODLOVE MANGOWISACRED HEART501
5 ABILAH SAID MTUKUSYETULIA501
6 ABULURAHIM M. SULULUGREAT VISION501
7 ADAM MWEKWA HADUST.AGNES CHIPOLE501
8 AISHA MOHAMED MKUZIFOUNTAIN OF JOY501
9 AISHA RASHIDI MWINYINABA501
10 AJRAT MASOUD KOMUNTEJUNIOR SCHOLAR501
11 AKSA MTOBI MAFULUFAHARI PRE501
12 ALDRICK TUMAINIEL MSHOMBAJOYFUL501
13 ALMAN YUSUPH HUSSEINJOYFUL501
14 ALVIN AMOS RWIZAFOUNTAIN OF JOY501
15 ALVIN ALFAXAD BUTTOALEXANDER501
16 AMANI SHABANI HAMISIMZIGU501
17 AMBWENE KELVIN KAISIST.AGNES CHIPOLE501
18 AMINA OMARIST. THERESA OF CALCUTA501
19 ANASTAZIA DISMAS MATURINEMACEDONIA501
20 ANGEL DERICK MBILEGOOD VICTORY501
21 ANGEL VALENTINO MATONYAGOOD VICTORY501
22 ANGELO VICENT MAGANGAMACEDONIA501
23 ANNA DITRAM MILINGAGOOD VICTORY501
24 ANNA ERASTO MMOLEST.AGNES CHIPOLE501
25 ASHTON THADEI WAIWAITULIA501
26 AUSTIN DEODATUS RUGAITIKAMACEDONIA501
27 AUSTIN FULGENSIO MGAYAMACEDONIA501
28 BANDULILA ABDALLAH ULIMWENGUPREMIER501
29 BARAKA KADONGA MBARAKAST.AGNES CHIPOLE501
30 BARAKA STEVEN VAHAYEMACEDONIA501
31 BEATRICE SIMON NKANYEMKAFOUNTAIN OF JOY501
32 BEATRICE SIMON SANGAFOUNTAIN OF JOY501
33 BENIGNA TIMOTH BUJIKUJUNIOR SCHOLAR501
34 BERNADETHA BETHOLID MKWINDAJUNIOR SCHOLAR501
35 BETISHEBA JAMES CHRISTOPHERALEXANDER501
36 BHOKE MAGWEIGAST. PAUL501
37 BILQIS AHMED UPETEMACEDONIA501
38 BLESSING AMAN URASSAFOUNTAIN OF JOY501
39 BRAYSON JAMES MUKASAALEXANDER501
40 BRENDA WILSON KITWALASTONE OF HELP PRE AND PRIMARY SCHOOL501
41 BRIAN REMIGIUS KYARUZIHERITAGE501
42 BRIAN SILVERIMAHAWA501
43 BRIGHTNES PASCHAL KIZIMYAFAHARI PRE501
44 BRIGHTON JAMES MAKANGEFOUNTAIN OF JOY501
45 BRIGHTON SALUM HAMISPREMIER501
46 CAEL CHARLES MWANGAPREMIER501
47 CALVIN SERAPHIN KILIANTULIA501
48 CALVIN NELSONST. THERESA OF CALCUTA501
49 CANDY CHACHA MTONGORIABC CAPITAL501
50 CAREEN LEODGAR BUBERWAGOOD VICTORY501
51 CAREEN VICENT KOLONELIFAHARI PRE501
52 CAROLINE KUNDA UMBURIMACEDONIA501
53 CATHERINE KENNEDY KIBONAGOOD VICTORY501
54 CLEVER JOSEPH LUKOSIST.AGNES CHIPOLE501
55 COLLINS J. ZINGAGREAT VISION501
56 COSTANSA ADENI NCHIMBIST.AGNES CHIPOLE501
57 DAMILES MICHAEL LWOGAZEDI NURSERY AND PRIMARY SCHOOL501
58 DANIEL MARO ISSAMEGOOD VICTORY501
59 DANIEL MICHAEL KAMBIMACEDONIA501
60 DANIEL VENANCE HANJEST.AGNES CHIPOLE501
61 DANIELASTELA RICHARD JUMIEJUNIOR SCHOLAR501
62 DAPHNEY ISAIAH SALALAFOUNTAIN OF JOY501
63 DAUDI EDISONI MWAFONGOPREMIER501
64 DAUDI IDDY SANGWAMORNING STAR501
65 DAVID DANIEL MAKASIGOOD VICTORY501
66 DEBORA SOLOMON MOLLELMAIROWA INTEGRITY SCHOOL501
67 DERICK DOTTO DIOCLESBISHOP HUWILER501
68 DERICK JOHN MREMAMACEDONIA501
69 DEVIS LUCAS MATHIASTULIA501
70 DINAH MAJIJI NUSUNTEMIFOUNTAIN OF JOY501
71 DOREEN DENIS PIUSTULIA501
72 DOREEN BONIPHACE LUCASGOOD VICTORY501
73 EBENEZER BARAKAEL KAAYANABA501
74 EDWIN ALEX KAHATANOGOOD VICTORY501
75 ELICIANA GOODNESS MUSHIJUNIOR SCHOLAR501
76 ELIKANA MABALA KUYOLAPREMIER501
77 ELISA ERIC KIMAROFOUNTAIN OF JOY501
78 ELISHA SABAS ALPHONCENABA501
79 ELISHUA YOHANA BULABOALEXANDER501
80 ELIUS KAIRUKIHOLY CROSS501
81 ELIZABETH LUCAS MAYANGAGOOD VICTORY501
82 ELSA EDWIN HYERAGOOD VICTORY501
83 ERNESTA ERICK MKUTINABA501
84 ERNEUS TIMOTHEO KONG'OAMACEDONIA501
85 ESTER FRANK MSHANDETEJUNIOR SCHOLAR501
86 ETHAN EMMANUEL FOYAFOUNTAIN OF JOY501
87 EUGENIA VICTOR RINGOFOUNTAIN OF JOY501
88 EUNICE ERASTO ABRAHAMABC CAPITAL KIGAMBONI501
89 EVA KULWAST. PAUL501
90 EVANS RICHARD KIBUGAGOOD VICTORY501
91 FAITH HEROLD NAKOPAJUNIOR SCHOLAR501
92 FARIDA HUSSEIN MKISAMZIGU501
93 FATUMA ABDALLAH HAMISJUNIOR SCHOLAR501
94 FRANK FABIAN MAKIMILAPREMIER501
95 FREDY NICHOLAUS KOMBAST.AGNES CHIPOLE501
96 GABRIELA NOVATUS MTOKATULIA501
97 GABRIELA GABRIEL MAGUMBATULIA501
98 GIFTFRANK YOEL CHIBWANATULIA501
99 GIOVAN SIMON TARIMOFOUNTAIN OF JOY501
100 GIOVANIE GEORGE MAKONYUMACEDONIA501
101 GIOVANNA CHARLES MWANDEMELEFOUNTAIN OF JOY501
102 GIROUD LAVERT CHRISTOPHERFOUNTAIN OF JOY501
103 GIVEN FRED MUDANGAHMICHAEL MAUSA501
104 GLADNESS MOKAMI CHARLES NYABARAPREMIER501
105 GLORIA JUDAS MUHOZYAABEL MEMORIAL501
106 GLORY FULGENCE SEGEZAPREMIER501
107 GLORY KAGOMAST. THERESA OF CALCUTA501
108 GLORY ROSTA MOFUGAGOOD VICTORY501
109 GOODLUCK A. MADUHUOASISI501
110 GOODLUKY GODFREY GWIMKAFAHARI PRE501
111 GRACE EMMANUEL MLIMAGOOD VICTORY501
112 GRACE SAMWEL MAPULAMZIGU501
113 GRACELICIOUS EDWIN BITESIGILWEPREMIER501
114 GRACIOUS GABRIEL MATIKOMZIGU501
115 GREGORY ERICK MAGOTITULIA501
116 GREGORY DANIEL MASHIMBIPREMIER501
117 GREYSON GODSONHIGHRIDE SCHOOL501
118 HABIBA KANONIST. THERESA OF CALCUTA501
119 HANIFA NASSORO CHIMBWAJUNIOR SCHOLAR501
120 HANNA FRANKO ALEXTULIA501
121 HANZI BASU HANZIALEXANDER501
122 HARRY ABDALAH MSANGIFOUNTAIN OF JOY501
123 HAYTHAM SHARIFU SEPHPREMIER501
124 HELLEN TIMOTHY MAEZZIALEXANDER501
125 HERBERTH HERBERTH HAULEGOOD VICTORY501
126 HUMPHREY GODFREY MKWEFOUNTAIN OF JOY501
127 HYTHAM ADAMHIGHRIDE SCHOOL501
128 HYVONER ROBERTST. THERESA OF CALCUTA501
129 IKRAM ADAMHIGHRIDE SCHOOL501
130 ILAKOZE MANSOOR SADICKMZIGU501
131 IQRAM JUMBE MUSSAJUNIOR SCHOLAR501
132 ISAAC INNOCENT RWEYEMAMUFOUNTAIN OF JOY501
133 IVAN ELIZEUS RUTTAPREMIER501
134 JASMINI SAID IDRISSAMACEDONIA501
135 JASON DANIEL KAWICHEFOUNTAIN OF JOY501
136 JEANNE W KIRUMBAIMMACULATE HEART OF MARY SCHOOL501
137 JESLINE FIDES GANDYEGOOD VICTORY501
138 JIMMY AJUAYE NG'UMBIGOOD VICTORY501
139 JOCELYN VICTOR MWAIGWISYAFOUNTAIN OF JOY501
140 JOHARI ADAM KILOLOMAGOOD VICTORY501
141 JOHN JUMBE CHEKANIJUNIOR SCHOLAR501
142 JONAS PASCAL VAHAYEGANGILONGA501
143 JORDENCE JACKSON SHAOFOUNTAIN OF JOY501
144 JOSEPH EDWIN MLANGWAGOOD VICTORY501
145 JOSEPH FRANCIS CHACHAMUSABE NURSERY & PRIMARY SCHOOL501
146 JOSEPHAT STEVEN FUNGULIMAST.AGNES CHIPOLE501
147 JOYLINE RAPHAEL NKWANDEST.AGNES CHIPOLE501
148 JULIETH JOSHUA MGENIST.AGNES CHIPOLE501
149 KATUTU MSUBE RYOBAFAHARI PRE501
150 KAUTHARI ISSA MBUAST. THERESA OF CALCUTA501
151 KELVIN MFURUKIHOLY CROSS501
152 KIMHAYFA OMAR RAMADHANABEL MEMORIAL501
153 LASHRAH MUSTAFA MUHINDANABA501
154 LATIFAH AMIN ABRAHMANMACEDONIA501
155 LIVINGSTONE ALONE MSENGAFAHARI PRE501
156 LIVIWAN MAPENZI DUSTANALEXANDER501
157 LOLINE JACKSON KALEMELASACRED HEART501
158 LOVENESS SHUNA ANDREWGOOD VICTORY501
159 LUQMAN SUDI MOHAMEDFOUNTAIN OF JOY501
160 MAGBISH HEKIMA WIKECHIMACEDONIA501
161 MAGRETH SIMON GAGANIJAMACEDONIA501
162 MALIKA JONES MUGYABUSOCARMEL_MBEYA_508_2220501
163 MARTHA CHALESKAPS501
164 MARY CHARLES NGAILEPREMIER501
165 MASUNGA NKINDA MASUNGAALEXANDER501
166 MAUREEN GEORGE MWAKYEMBEGOOD VICTORY501
167 MBUA SAID KINANDAST. THERESA OF CALCUTA501
168 MEDRICK MEDARD YUSTACETULIA501
169 MELLISA LOUIS MBILINYIJOYFUL501
170 MELVIN OSCAR KIMAROFOUNTAIN OF JOY501
171 MERCY ADAM VUNDWEGOOD VICTORY501
172 MOUREEN FRED KIMATISACRED HEART501
173 MUNDHIR HAJI MKOPIMTUKI HIGHLAND501
174 MUNIRA KASSIM FAKIHIST. MARY'S NEWALA501
175 MUZNEY ABDUL KIMANGAFOUNTAIN OF JOY501
176 NASIRIA NASSORO KAPIGANABA501
177 NAUFAL NASIBHIGHRIDE SCHOOL501
178 NAWFAL HAJJI AKBARPREMIER501
179 NAYMA ISSA MPONDANABA501
180 NERVIC JIMMY HYERAGOOD VICTORY501
181 NICKSON PETER AKAROGOOD VICTORY501
182 NOELA AUGUSTINO RICHARDMAHAWA501
183 NOELA DAMIANO IDIBIPREMIER501
184 NORWELT NEWTON ROBERTGOOD VICTORY501
185 NOUREEN PARISH VATING'AGOOD VICTORY501
186 NURU RAMADHANI ABDALLAHNABA501
187 NYAMBOGE CHOGO ISDORYJOYFUL501
188 PRECIOUS GABRIEL EMILJOYFUL501
189 PRECIOUS JIMMY NGIRAJUNIOR SCHOLAR501
190 PRECIOUSBETINA ANSIGARY ANSIGARYGOOD VICTORY501
191 PRINCE INNOCENT CHAVALAGANGILONGA501
192 RAHMA NURUST. THERESA OF CALCUTA501
193 RAWHIYYAH RAMADHANI MANDEWANDUFOUNTAIN OF JOY501
194 REST ELIBARICK NGODAJUNIOR SCHOLAR501
195 RICHARD DISMAS BARUTIALEXANDER501
196 ROBERT MAPAMBANOST. THERESA OF CALCUTA501
197 ROSELYN NGAYAHIGHRIDE SCHOOL501
198 SALMA SAIDI OMARIST.AGNES CHIPOLE501
199 SALOME ALLAN WAMAOABC CAPITAL501
200 SALUM RAMADHANI MKWAMANABA501
201 SAMEER MBARAKA MOGWAPREMIER501
202 SAMIR MJANDARI MASWAPREMIER501
203 SANDRA ALPHONCEHIGHRIDE SCHOOL501
204 SAUDA ALLYST. THERESA OF CALCUTA501
205 SEAN CATHBERT KOOLAMACEDONIA501
206 SEAN WESL OLIVERJKT501
207 SELINA ALEX KAFURUKIST.AGNES CHIPOLE501
208 SHAM MAKUNGU MAGAMBANIGOOD VICTORY501
209 SHARON JOHN SALUKELEMACEDONIA501
210 SHEDRACK EMILIAN LIGELELEMACEDONIA501
211 SIFA SEMVUA SENZIAPREMIER501
212 SUHAIMA MOHAMMED JUMAMTUKI HIGHLAND501
213 SUHAIMAH ADAM KIPILIPILIPREMIER501
214 TUVAMO AHMADI SAMULIST. MARY'S NEWALA501
215 TYREESE MOHAMED NASSORMTUKI HIGHLAND501
216 VICTORIA INNOCENT KISONGOMTUKI HIGHLAND501
217 WINNER DISMAS MWILENGAJOYFUL501
218 YASRI DAVID HAPPYMARCKSACRED HEART501
219 YUSUPH JUMA MYELLAPREMIER501
220 ZAINABU SAIDIST. THERESA OF CALCUTA501